Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Donnato & Isabella & Aston & Bella

Donnato Cantante

Donnato Cantante

* 28. 4. 2007       Piccola Skarak x Biscotti King of Ivar

Slovenský šampión krásy mladých/ Slovak Junior Champion

Slovenský šampión krásy/ Slovak Champion of Beauty

Slovenský Grand šampión/ Slovak Grand Champion

Maďarský šampión krásy/ Hungarian Champion of beauty

Middle East Europian winner 2009

Bundessieger winner 2009

Majster Slovenska v coursingu 2010/ Slovak champion of coursing 2010

 

- coursing license 

 

5.9.2010 - CAC Mosonmagyarovar - Hartmann Gyorgy (H) - otvorená trieda/open class - V1, CAC

Donnato splnil podmienky pre udelenie titulu MAĎARSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY!

Donnato fulfilled the conditions for HUNGARIAN CHAMPION OF BEAUTY!

15.5.2010 - Medzinárodná výstava psov SPRINGDUODANUBE Bratislava/International dog show SPRINGDUODANUBE Bratislava - András Korózs (H) - trieda šampiónov/champion class -

V1, CAC

Donnato splnil podmienky pre udelenie titulu

SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN!

Donnato fulfilled the conditions for SLOVAK GRAND CHAMPION!

 

 

24.1.2010 - Medzinárodná výstava psov Trenčín/International dog show Trenčín - Michaela Pavlásková (SK) - trieda šampiónov/champion class - V1, CAC, resCACIB

6.12.2009 - Medzinárodná výstava psov NITRACANIS/International dog show Nitracanis - Iveta Vojteková (SK) - trieda šampiónov/champion class - V1, CAC, resCACIB

 

5.12.2009 - Medzinárodná výstava psov NITRACANIS/International dog show Nitracanis - Vlastislav Vojtek (SK) -trieda šampiónov/champion class -  V2, resCAC

 

4.10.2009 - ÖKWZR - Trophy Tulln (A) - Christian Vantu (RO) - trieda šampiónov/champion class - V1, CACA

Šteniatka zo spojenia Gerona De Valverde Santo x Donnato Cantante/Gerona & Donnato´s puppies:

Hilario Del Vento Rosso - VN1

Honon Del Vento Rosso - VN2

Hoshi Del Vento Rosso - VN1

 

 

3.10.2009 - Bundessiegerausstellung Tulln (A) - Durandos Fassio Maria-Th. (I) -

trieda šampiónov/champion class -  V1, CACA, CACIB, BOB, Bundessieger 2009,

Crufts Qualification 2010

 

 

 

2.10.2009 - Medzinárodná výstava psov Komárom (H)/ International dog show Komarom- László Erdös (H) -otvorená trieda/open class - V1, CAC, res.CACIB

 

 

 

23.8.2009 - ÖKV Centennial Winner Wels (A) - Ruth Wagner (L) -otvorená tieda/open class -

 V2, resCACA, resCACIB 

 

 

22.8.2009 - Middle East Europian Winner Wels (A) - Gerard Jipping (NL) -otvorená tieda/open class - V1, CACA, CACIB

 Middle East Europian Winner

 

15.8.2009 - II. Sighthound festival Ösagárd 2009 (H) - Dr. Tamás Jakkel (H) -otvorená tieda/open class - V1, CAC

   

21.6.2009 - Medzinárodná výstava psov Székesfehérvár (H)/ International dog show Székesfehérvár - Simu Calin (RO) - otvorená tieda/open class - V1, CAC

 

20.6.2009 - Medzinárodná výstava psov Székesfehérvár (H)/International dog show Székesfehérvár - Miklos Levente (H) -otvorená tieda/open class - V1, CAC, resCACIB

7.6.2009 - Medzinárodná výstava psov Nitra/International dog show Nitra - Luis Catalan -otvorená tieda/open class V2 resCAC.

 

5.6.2009 - Celoštátna výstava psov Senec/National dog show Senec - posudzovala p. Michaela Pavlásková (SK) - otvorená tieda/open class - V1 CAC.

http://picasaweb.google.com/999stanka/Senec562009# 

Donnato splnil podmienky pre udelenie titulu

 SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY!

Donnato fulfilled the conditions for SLOVAK CHAMPION OF BEAUTY!

 

 

 

3.5.2009 - Celoštátna výstava psov Banská Bystica - rozhodkyňa Elžbieta Chwalibóg (PL) - V2 resCAC.

http://picasaweb.google.com/999stanka/BB352009#

29.3.2009 sme sa zúčastnili Celoštátnej výstavy v Nitre. Táto výstava sa nám veľmi páčila, napriek tomu, že sme nevyhrali, tak sme s výsledkom spokojní. Posledný krát v triede strednej som dostal V2 resCAC. Konkurenckiou nám bol sík taktiež z Ch.s. Cantante. Pán rozhodca Barlík, povedal, že sme obaja krásni a nemá nám čo vytknúť a do posudku mi napísal: psík s typickou hlavou, dobrým krkom, chrbát rovný, bedrá klenuté, hrudník hlboký, končatiny korektne stavané, svalnaté, pohyby typické. Musím povedať, že pán rozhodca mal dnes naozaj ťažkú úlohu, pretože všetci chrtíci boli vysokej kvality, preto bolo posudzovanie trošku zdĺhavé ale veľmi precízne a profesionálne, čo naozaj oceňujeme. Pán rozhodca bol  zdvorilý a slušný. Okrem toho, že sme si zasúťažili, tak sme stretli veľa našich priateľov, na ktorých sa vždy veľmi tešíme! Na výlete s nami bola aj Isabellka a zdá sa, že sa jej výstavná atmosféra celkom páči. Gratulujeme víťazom a tešíme sa na ďalšie stretnutie!

 

25.1.2009 sa konala Medzinárodná výstava psov v Trenčíne. Chrtíkov posudzoval pán rozhodca Guniš, ktorý mi napísal takýto posudok - priateľský, elegantný pes, výborná hlava, korektné končatiny, správne oblený chrbát, rytmický krok a dostal som známku V2 resCAC.

 

2.11.2008 na Medzinárodnej výstave v Nitre bolo prihlásených 28 chrtíkov. Ja som bol v triede strednej, spolu s daľšími troma chrtíkmi. Posudzovala pani rozhodkyna z Maďarska - Erdosné Balogh Zsuzsanna, ktorej som sa páčil asi najmenej z našej triedy, pretože mi udelila V4. Do posudku mi napísala, že mám živý pohyb ale neharmonický, k výške vyhovujúce pomery, typickú hlavu, dobre nasadené vzadu nesené uši, dobrý hrudník, dobrú chrbtovú líniu. Ale som rád, že sme tam boli, aspoň som po dlhej dobe znovu stretol svojich chrtíkovských kamarátov.

    

 

17.augusta 2008 sme pokračovali v Inchebe, tentokrát nás posudzoval pán rozhodca z Francúzska Jean Louis Grunheid a získali sme V1, CAC (posudok: žiaľ je taký nečitateľný, že ho nedokážeme zreprodukovať). Týmto som splnil jednu z podmienok na to aby som mohol byť uchovnený.

 

16.augusta 2008 pokračoval ďalší víkendový maratón v Inchebe v Bratislave. Tu posudzoval pán Gerard Jipping a dal nám známku V2, resCAC, (posudok: 15-mesačný, pekný, mladý pes, mohol by byť viac vyvinutý, dobrý chrbát, milá, pekná hlava, dobre zložené ucho, tmavé oko, nožnicový skus, hlboký hrudník, ktorý by sa mal ešte vyvíjať, dobrý chvost, správne zauhlený, na svoj vek pekný pohyb).

 

 

15.augusta 2008 bola Klubová výstava chrtov na dostihovej dráhe v Bratislave. Boli sme tam celý deň. Keď sme konečne prišli do kruhu, pani rozhodkyňa Vija Klučniece nám dala známku V1, CAC (posudok: 17-mesačný, dobrá veľkosť, pekná hlava, výborný pigment, korektné oči, malé flexibilné uši, dobrý krk a horná línia, dostatočne hlboký hrudník, veľmi krátka srsť, ale na predhrudí príliš málo, korektne nasadený chvost, typický pohyb, trochu ustráchaný).

 

 

8.júna 2008 som na Medzinárodnej výstave psov v Nitre získal od pána rozhodcu Havelku V1, CAJC (posudok: dobrá hlava, krk, hrudník, správne zauhlené končatiny, výborný pohyb) i keď som ho už nepotreboval, ale aspoň sme si precvičili predvádzanie, aby sme nevyšli z cviku.

 

 

18.mája 2008 pokračoval náš výstavný maratón. Po sobote som si vstúpil do svedomia a povedal som si, že im ešte ukážem, aký som šikovný. Tak som sa predviedol na známku V1, CAJC (posudok: veľmi typický samec, dobré proporcie, veľmi dobrá hlava, dobrý chrbát, dobrá hĺbka hrudníka, dobré zauhlenia). Toto bol môj tretí CAJC a splnil som podmienky na udelenie titulu SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY MLADÝCH!

 

 

17.mája 2008 na Medzinárodnej výstave psov v Bratislavskej Inchebe ma to veľmi nebavilo, dva dni po sebe na výstave, to nebolo nič pre mňa :). Nechcelo sa mi pekne chodiť a stáť na stolíku už vôbec nie. Tak som si vyslúžil známku V2 (posudok: typický samičí jedinec, aby bol viac istejší, plachý, hlava atraktívna, vyvážené zauhlenie, horná línia typická, pohyb nekoordinovaný). Hodnotil nás p. rozhodca Rafael Malo Alcrudo.   

 

16.mája 2008 na Špeciálnej výstave chrtov, mi pán rozhodca Elmar Sisterman z Nemecka udelil známku V1, CAJC (posudok: 12-mesačný pes, krémovej farby, správneho formátu, samčia hlava, vypuklé oči, výborná horná aj dolná línia, výborné uhlenie, dobrá jemná srsť, priateľská povaha, dobrý pohyb).

 

 

 

 

4.mája 2008 na celoštátnej výstave psov v Banskej Bystrici, som v triede mladých získal známku V2 (12-mesačný psík, isabelovej farby, strednej výšky a výborných proporcií, veľmi pekná hlava, výborné osvalenie aj srsť, výborný pohyb). Takýto pekný posudok nám napísala pani rozhodkyňa Pavlásková, povedala, že nám nemá čo vytknúť, len som ešte veľmi mladý a tak vyhral starší psík.

 

 

30.marca 2008 sme znova išli do Nitry, tentoraz na celoštátnu výstavu psov. Tu som bol tiež v triede mladých a získal som známku V1, CAJC (posudok: 11. mesačný pes, na hranici výšky, veľmi dobrá hlava, nožnicový skus, výborne nasadené a nesené ucho, troška strmšia lopatka, dobre sa vyvíjajúci hrudník, veľmi dobre predvedený). Takto ma ohodnotil pán Vojtek.

 

 

9. februára 2008 sme išli na výlet do Brna, na medzinárodnú výstavu. Bol som v triede mladých. Posudzovala pani rozhodkyňa Viera Sosnová a dostal som známku V2 (posudok: deväťmesačný psík, štandardná hlava, pekné oko, výborne nesené ucho, hlboký hrudník, štandardný pohyb, psík potrebuje pribrať). Vtedy som mal obdobie, kedy som trošku štrajkoval v papaní a tak to aj dopadlo :).

 

 

4.11.2007 sme boli na Medzinárodnej výstave psov v Nitre, to som už bol v tiede dorastu. Posudzoval ma pán rozhodca Miroslav Guniš a dostal som známku VN (posudok: úmerne stavaný, výborná hlava, korektné končatiny, vytrvalý pohyb). Boli sme aj v záverečných súťažiach, kde sme sa dostali do prvej päťky, ale mňa to už potom nebavilo a nechcelo sa mi chodiť, tak sme ďalej nepostúpili. Ale nevadí, aj tak sme sa z toho veľmi tešili.

 

 

17. augusta 2007 ma panička zobrala prvý krát na výstavu. Bola to pre nás oboch úplne nová skúsenosť, tak neviem, kto bol z toho viac nervózny, či ona alebo ja :). Ale musím povedať, že som sa držal skvele. Pani rozhodkyňa z Francúzka, Jackie Bourdin, bola veľmi milá a dala mi známku VN 1 (posudok: veľmi milé šteňa, pes, farba isabell, veľmi dobrý temperament, dobrá kvalita na svoj vek, už má veľmi dobrú konštrukciu a dobrý pohyb). To nás posmelilo, aby sme sa prihlásili na ďalšiu výstavu. Bol to krásny slnečný deň, plný nových zážitkov a kamarátov. Len som bol nakoniec z toho taký unavený...

 

 

 

 

TOPlist